+90 535 397 59 38
info@calisetiket.com

Hakkımızda

Herkes için etiket çözümleri!

Dokuma Etiket Hakkımızda

“Herkes İçin Etiket” sloganı ile yola çıktık!

Güçlü kurumsal yapısı ile Çalış Etiket, 30 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve deneyimini etiket sektörüne aktarıyor. 1993 yılından beri faaliyette olan firmamız, bireysel veya kurumsal her ölçekte etiket ihtiyaçlarınıza cevap vermek için çalışmaktadır. Bizim önceliğimiz, tasarımdan teslimata kadar her aşamada müşterinin yanında olmak. Sloganımız olan “Herkes İçin Etiket” bu kapsayıcı hizmet anlayışının bir yansıması. Elbette ki bu yıllardır değişmeyen kuralımız. Bu anlamda bir çok firmanın ihtiyaç duyduğu karşılıklı güven ortamını tesis etmenin haklı gururunu taşıyoruz. Bizim hedefimiz, istisnasız bütün müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet sunmaktır. İşinize değer katacak etiketleri, makul fiyatlar ve rakipsiz müşteri memnuniyeti ile sizinle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Ürünler kategorisinde görebileceğiniz gibi bol alternatifli bir ürün yelpazesine sahibiz. Teknik bilgi ile uzmanlaşmış bir kadronun yapabileceklerinin sınırı olmadığını kanıtlamak istiyoruz. Donanımlı, uzman bir ekipten, yüksek kaliteli hizmet. Bunun anlamı, doğru yerdesiniz!

Hizmet ve Kalite Politikamız

Ana amacımız, müşterilerimize her aşamada doğru çözümler sunarak yardımcı olmak. Elbette ki bu koşulsuz müşteri memnuniyetini beraberinde getiriyor. Miktarı ve özelliği ne olursa olsun tüm etiket ihtiyaçlarınıza tek çatı altında cevap veriyoruz. Ayrıca bizden alacağınız hizmet karşılığında ödeyeceğiniz bedelin son derece makul olacağını garanti ediyoruz. Diğer taraftan, sizlerden gelen geri dönüşleri dikkate alarak işimizi sürekli geliştiriyoruz. Etiket ile ilgili global trendleri ve yenilikleri takip etmek ne kadar önemli, farkındayız. Ancak bu şekilde mükemmele ulaşacağımızı biliyoruz.

“Her Aşamada Yanınızdayız”

Sipariş Öncesi

Sipariş öncesi bize ulaştığınızda, uzman kadromuz size en doğru rehberlik hizmetini sunar.

Onay Aşaması

Yaptıracağınız işin tüm detayları yazılı ve görsel olarak size sunulur. Bu şekilde hiç bir ayrıntıyı şansa bırakmadığımızdan emin oluruz.

İmalat Süreci

Titiz ve hızlı bir biçimde işinizi imalata alır, söz verdiğimiz sürede hazır hale getiririz.

Sevkiyat

Sizin tercih ettiğiniz lojistik yöntemi ile işinizi teslim ederiz.

Sonlandırdığımız her siparişte işini doğru yapan insanların iç huzurunu yaşıyoruz. Ve biliyoruz ki, kurumsal değerlerimizi ancak çalışarak koruyabiliriz.

Sohbeti başlat...
Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button