+90 535 397 59 38
info@calisetiket.com

Plastik Klips Etiket

Herkes için etiket çözümleri!

Plastik Klips Etiket Görselleri

Klips Etiket Nedir?

Karton etiketi ürüne bağlamak için kullanılan ve genellikle plastik ham madde ile üretilen etiket türüdür.

Plastik Klips Hakkında

Elbette ki, bu ürün için plastik klips adı altında genel bir tanımlama yapmak mümkün. Diğer taraftan, bu etiket çeşidi kendi içinde de farklı gruplara ayrılmaktadır. Bunları, plastik klips, damla klips, alüminyum metal etiket ve metalik klips olarak kategorilendirmek mümkündür. Plastik klips fiyatları modellerine göre farklılık gösterir. Klips etikette çoğu zaman, bağlantı aracı olarak polyester iplik kullanılmaktadır. Elbette ki, İpli Plastik Klips olarak adlandırılmasına rağmen bağlantı aracının mutlaka iplik olması şart değildir. Kimi modellerde kurdele, pamuklu ip ve hatta plastik sicim kullanılmaktadır. Hiç şüphesiz, tekstil firmaları tarafından tercih edilmekle birlikte geniş bir sektör ağına hitap ederler. Tek başına kullanılmazlar, karton etiket ile birlikte kombin yapılırlar. Burada asıl amaç tekstil etiketine dekoratif bir hava katmaktır.

Plastik Klips Etiket ve Karton Etiket Kombini
Plastik klips ile karton etiket, renk ve şekil itibariyle uyumlu olmalıdır.
Bu, ürünün görsel albenisi açısından özellikle çok önemlidir.

Ayrıca, kilitli ip ve kuş gözü olarak tabir edilen daha basit modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller baskısız olmakla birlikte onları da plastik klips grubunda değerlendirmek mümkündür.

Yaldız renkler ile color renkler hem görünüm hem de fiyat açısından
birbirinden farklılık gösterirler.

Klips Etiket Modelleri

Plastik Klips

Ham maddesi plastik olan bir etiket türüdür. Bu etiketler üzerine vurgulanması istenen yazı veya logo, plastik klips üzerine yaldız ile işlenir. Firma adının farklı renklerle etiketin üzerine basılması işlemine yaldız adı verilir. Elbette, bazı renkler diğerlerinden hem görünüm hem de fiyat açısından farklılık gösterir. Bu renkler, genelde mattır ve bizim “color renkler” olarak adlandırdığımız grupta yer alır. Civciv sarısı, bej, kahverengi, gri (mat gri) bu renkler arasındadır. Ancak beyaz, “color” olarak adlandırdığımız renk kategorisine girmez. Bununla birlikte, plastik klipslerin imalatında farklı kalıplar kullanılır. Bu kalıplara bağlı olarak farklı formlarda klips etiketler üretmek mümkündür. Bu da, sonsuz bir ebat ve çeşitlilikte üretim anlamına gelir. Ürettiğimiz klips etiketlere kalıplarına göre isim veriyoruz.

Damla Klips

Üzerinde yazı veya logo olmayan plastik klips üzerine damla etiket uygulanmasıyla elde edilmektedir. Parlak yüzeyi sayesinde göz alıcı bir görünümü sahiptir.

Alüminyum Metal Etiket

Hazır alüminyum kalıp üzerine sticker etiket montajlanmasıyla imal edilmektedir. Yapışkanlı etiket üzerine basılan farklı ve canlı görseller ile standart kalıpların dışına çıkmak mümkün olmaktadır.

Metalik Klips

Plastik bazlı metalize klipsler üzerine sticker etiket yapıştırılarak üretimi yapılmaktadır. Çoğu zaman, yapışkanlı sticker üzerine yaldız baskı tercih edilmektedir.

Gelin, marka algınızı bir üst seviyeye çıkaracak klips etiketleri birlikte oluşturalım. Üstelik Çalış Etiket profesyonelliği ve ücretsiz tasarım desteği ile…

Özel tasarım plastik klips modellerini görmek için sayfanın üst kısmındaki galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

Sohbeti başlat...
Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button