+90 535 397 59 38
info@calisetiket.com

Karton Çanta

Herkes için etiket çözümleri!

Karton Çanta Görselleri

Karton Çanta Hakkında

Kağıt taşıma çantaları, perakendecilerin marka imajını yansıtmak için mükemmel bir araçtır. Karton çanta, her şeyden önce bir ihtiyaç maddesidir. Üstelik bir reklam malzemesi olarak ekonomiktir. Elbette ki bunun nedeni tek kullanımlık olmamasıdır. Görsel açıdan kalite algısı taşıyan bir karton poşet en etkili reklam araçlarından biridir. Diğer taraftan, fuar ve organizasyonlarda özellikle tercih edilen kağıt çanta, başlı başına bir prestij ürünüdür. Bu nedenle, kalite ve görsel çekicilik bu tip bir ürün için özellikle dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Bütün bunların yanı sıra yaratıcı tasarımlar ile markanızın içindeki enerjiyi tüketiciye en iyi yansıtabileceğiniz araçlardan biridir. Neredeyse istenen her ebatta poşet üretimi yapmak mümkün. Ölçü konusundaki bu esneklik dolayısıyla bir çok sektör ve firmanın tercih nedeni olmaktadır.

Kullanılan Malzeme ve Teknikler

Karton çanta için en çok kullanılan malzeme türlerini, Amerikan Bristol ve Kraft Kağıt olarak belirtebiliriz. Yanı sıra Kroma ve Tripleks gibi alternatif kağıtlar da tercih edilmektedir.

Yüksek Kalite Algısı

Diğer taraftan karton poşete kalite algısı katan, tüm bu yukarıda saydığımız özelliklerin doğru kullanımı ile ilgilidir. Ayrıca, bütün bu uygulamalar ile karton çantanızı neredeyse sonsuz alternatifler ile çeşitlendirebilirsiniz.

Karton Çanta Fiyatları

Karton poşet fiyatlarını belirleyen en önemli faktör kullanılan kağıttır. Kartonun kalitesi ve gramajı doğrultusunda fiyat artar ya da azalır. Bununla birlikte üretim miktarı poşet fiyatını etkileyen önemli bir faktördür. Miktar arttıkça birim maliyeti düşeceği için ihtiyacınız olan adedi doğru belirlemeniz önem teşkil eder. İşin miktarı ve özellikleri aynı zamanda teslim süresini de çok etkiler. Karton poşet üzerinde yapılacak baskı uygulamaları fiyatı önemli ölçüde değiştirebilir. Karton etikette olduğu gibi baskı, yaldız, gofre (kabartma), selefon, lak gibi uygulama tercihleri çanta fiyatını değiştiren etkenlerden bazılarıdır.

Çevre Dostu

Karton çanta elbette ki çok etkili bir reklam ürünüdür. Ama aynı zamanda çevre dostu bir malzemeden üretildiği için doğaya da zarar vermez. Kağıt poşet kullanmak, çevreye saygılı bir imajın sinyalini verir. Sürdürülebilir bir dünya için neden karton çanta tercih etmeliyiz? Elbette ki, karton poşetlerin çevre açısından çok önemli avantajları vardır. En başta doğal malzeme ile üretilirler ve biyolojik olarak parçalanmaları mümkündür. Kağıt yapımında kullanılan ham madde (ahşaptan elde edilen selüloz lifi) yenilenebilir bir doğal kaynaktır. Kağıt torbalar, doğal özellikleri nedeniyle doğaya karışınca çözülürler. Ayrıca, yeniden kullanılabilir ve geri dönüşüme uygun olduklarını da unutmamak gerekir. Hem firmaların hem de bireylerin kağıt poşet tercih etmelerinin çevreye olan saygılarının bir göstergesi olduğunu söyleyebiliriz.

Karton Çantanın işinize katacağı değeri çok iyi biliyoruz. Bu nedenledir ki, Çalış Etiket’in ücretsiz tasarım desteği ile başlayan sipariş sürecinin her aşamasını titizlikle ele alıyoruz. Zira insanların dikkatini çekecek bir tasarımın karton çantanızı sıra dışı yapacağının farkındayız.

Özel tasarım karton poşet örneklerimizi görmek için sayfanın üst kısmındaki galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

Sohbeti başlat...
Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button